Textilní rohože

Hardwell

Textilní rohože GAPA - Hardwell

 

Čisticí zóny tvořené pevnou rohoží HARDWELL a umístěné ve velkých vstupních prostorách (letiště, obchodní domy a nákupní centra), splňují všechny požadavky na účinnou očistu provozních vozidel a tím samozřejmě i procházejících osob. Rohož je vyrobena z pryžových profilů s polyamidovou výplní, které jsou pevně a nehybně propojeny s hliníkovými profily. Tato skladba a kombinace rohože zaručuje dokonalé odstranění nečistot ve venkovních i vnitřních prostorách.
Rohože jsou vyráběny v pevných modulech, nejsou tedy rolovatelné. Moduly však zaručují bez komplikací jakýkoliv pojezd i těžkých vozidel, např. vysokozdvižných vozíků či osobních aut. Moduly lze otočit a využít oboustranně.

Provedení

Hardwell Hardwell


Technické parametry

Rozměr dle přání zákazníka. maximální rozměr jednoho modulu je 260 x 60 cm a ty lze zvětšovat nebo podle potřeby zmenšovat tak, aby požadovaná plocha byla rovnoměrně vyskladaná.
Výška 18 mm
Materiál Pryžové profily s polyamidovou výplní, pevně propojené s hliníkovými profily
Barva šedá, černá
Váha 20 kg/m²
Použití Extrémně silný pohyb osob, nákupních vozíků i přejezd vysokozdvižných vozíků
Uložení v úrovni podlahy do připraveného otvoru osazené Al rámem 20/30/3 mm nebo volně položená na podlaze v Al náběhovém rámu širokém 65 mm.
Údržba Pravidelně ručně nebo strojově vyluxovat, možnost použití tlakové vody
Hardwell

Hardwell

Hardwell

Hardwell

HardwellZpět na seznam rohoží >>